O nas

O nas

ANNDAR - Profesjonalny serwis w województwie mazowieckiem

Jesteśmy firmą usługową posiadająca szeroki wachlarz usług zajmującą się między innymi serwisem i montażem wanien z hydromasażem, jacuzzi, SPA, wanien medycznych (tzw. wirówek) czy kabin prysznicowych.

Podejmujemy się naprawy kabin natryskowych , kabin prysznicowych, SPA, wanien z hydromasażem, jacuzzi, wanien medycznych (tzw. wirówek) oraz spłuczek podtynkowych, zajmujemy się również czyszczeniem dysz w wannach z hydromasażem.

Wyspecjalizowaliśmy się w serwisie urządzeń sanitarnych. Naprawa SPA, wanien z hydromasażem, jacuzzi, wanien medycznych (tzw. wirówek), kabin prysznicowych, spłuczek nie stanowi dla nas problemu. Podejmujemy się przywrócenia ich do pierwotnej sprawności. Mamy przy tym na uwadze by poczynione przez nas czynności zapewniały jak najtrwalsze efekty.

Nasze przykładowe realizacje mogą Państwo obejrzeć w Galerii. To miejsce , które pozwala zapoznać się z naszą ofertą i ocenić efekty naszej pracy.

Oferta nasza skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców 

 

 

0

Dlaczego warto nam zaufać? 

 

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, posiadamy ogromne doświadczenie , jakość naszych usług jest na wysokim poziomie, mamy na uwadze by poczynione przez nas czynności zapewniały jak najtrwalsze efekty.

lat

doświadczenia ...

SPA ogrodowe

O nas

Galeria -

ANNDAR - serwis wanien z hydromasażem

główna strona www

505 437 536

kontakt - numer telefonu

SPA, Wanny z hydromasażem, wanny medyczne, Jacuzzi, Kabiny - Serwis, naprawy, montaż 505 437 536, 725 031 114, uslugi-naprawy@op.pl

Serwis SPA

Kontakt z nami

facebook

Serwis SPA

e-mail

serwiskabin@op.pl